Vis alle Søndag Torsdag Aqua Adventure Babysvøm Børn begynder Børn lidt øvede Børn lidt øvede + Børn øvede Plaskehold Små børn begyndere Spædbørn i vand Vandskræk Voksen Motion
Hold Tid/Sted Instruktør/træner Træningsperiode Tilmeld
Handicap (80)
Onsdag kl. 16:30 - 17:20 Skolen ved Kæret, varmtvandsbassin
Instruktør : Julie Yde Andersen ,
02.09.2020 - 16.05.2021 Venteliste
Handicap (80)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Badebukser (1)
Onsdag kl. 16:30 - 16:35 Skolen ved Kæret, varmtvandsbassin
Instruktør : Alexander Marcussen ,
01.09.2020 - 01.09.2021 Tilmeld
Badebukser (1)
Kort beskrivelse
Salg af badebukser
Tilmeld
Instruktørhold (999)
Onsdag kl. 20:30 - 20:50 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Afkrydser : Kurt Larsen ,
03.09.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Instruktørhold (999)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Babysvømning (BST1)
Torsdag kl. 15:00 - 15:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, Varmtvandsbassin
Instruktør : Catharina Marcussen , Julie Yde Andersen ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Venteliste
Babysvømning (BST1)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Babysvømning (BBSX)
Torsdag kl. 15:00 - 15:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, Varmtvandsbassin
Instruktør : Catharina Marcussen , Julie Yde Andersen ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Venteliste
Babysvømning (BBSX)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Voksne Motion Special (VMST)
Torsdag kl. 15:00 - 16:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Christian Grand ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Voksne Motion Special (VMST)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn Begynder (BBT1)
Torsdag kl. 15:30 - 16:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Amalie Hjorth ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Børn Begynder (BBT1)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Babysvømning (BST2)
Torsdag kl. 15:30 - 16:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, Varmtvandsbassin
Instruktør : Catharina Marcussen , Julie Yde Andersen ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Venteliste
Babysvømning (BST2)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Børn Lidt Øvede (BLT1)
Torsdag kl. 15:30 - 16:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Christian Grand ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Børn Lidt Øvede (BLT1)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Voksne Motion (VMT1)
Torsdag kl. 15:30 - 16:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Ikke tildelt endnu ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Voksne Motion (VMT1)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn Lidt Øvede (BLT2)
Torsdag kl. 16:00 - 16:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Christian Grand ,
Hjælpeinstruktør : Kasper Illum Andersen ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Børn Lidt Øvede (BLT2)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Plaskehold (BPT1)
Torsdag kl. 16:00 - 16:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, Varmtvandsbassin
Instruktør : Catharina Marcussen , Julie Yde Andersen ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Venteliste
Plaskehold (BPT1)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Børn Begynder (BBT2)
Torsdag kl. 16:00 - 16:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Amalie Hjorth , Julie Yde Andersen ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Børn Begynder (BBT2)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Voksne Motion (VMT2)
Torsdag kl. 16:00 - 16:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Ikke tildelt endnu ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Voksne Motion (VMT2)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Små Børn Begynder (SBXX)
Torsdag kl. 16:30 - 17:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, Varmtvandsbassin
Instruktør : Catharina Marcussen , Julie Yde Andersen ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Små Børn Begynder (SBXX)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn Lidt Øvede (BLT3)
Torsdag kl. 16:30 - 17:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Christian Grand ,
Hjælpeinstruktør : Kasper Illum Andersen ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Børn Lidt Øvede (BLT3)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Små Børn Begynder (SBT1)
Torsdag kl. 16:30 - 17:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, Varmtvandsbassin
Instruktør : Catharina Marcussen , Julie Yde Andersen ,
Hjælpeinstruktør : Naja Jensby ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Små Børn Begynder (SBT1)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn Begynder (BBT3)
Torsdag kl. 16:30 - 17:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Amalie Hjorth , Julie Yde Andersen ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Børn Begynder (BBT3)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Familie Aqua Fitness (AQxx)
Torsdag kl. 16:40 - 17:20 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Rikke Hjorth ,
Aqua Fitness : Rikke Hjorth ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Venteliste
Familie Aqua Fitness (AQxx)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Familie Aqua Fitness (AFT1)
Torsdag kl. 16:40 - 17:20 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Rikke Hjorth ,
Aqua Fitness : Rikke Hjorth ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Familie Aqua Fitness (AFT1)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn Lidt Øvede (BLT4)
Torsdag kl. 17:00 - 17:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Christian Grand ,
Hjælpeinstruktør : Kasper Illum Andersen ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Børn Lidt Øvede (BLT4)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Plaskehold (BPT2)
Torsdag kl. 17:00 - 17:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, Varmtvandsbassin
Instruktør : Catharina Marcussen , Julie Yde Andersen ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Plaskehold (BPT2)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn Begynder (BBT4)
Torsdag kl. 17:00 - 17:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Amalie Hjorth ,
Hjælpeinstruktør : Aleksander Fuglsang Kristoffersen ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Børn Begynder (BBT4)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Familie Aqua Hiit (AHT1)
Torsdag kl. 17:20 - 18:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Rikke Hjorth ,
Aqua Fitness : Rikke Hjorth ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Venteliste
Familie Aqua Hiit (AHT1)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Børn Øvede (BØT1)
Torsdag kl. 17:30 - 18:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Alexander Marcussen ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Børn Øvede (BØT1)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Små Børn Begynder (SBT2)
Torsdag kl. 17:30 - 18:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, Varmtvandsbassin
Instruktør : Catharina Marcussen , Julie Yde Andersen ,
Hjælpeinstruktør : Naja Jensby ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Små Børn Begynder (SBT2)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn Begynder (BBT5)
Torsdag kl. 17:30 - 18:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Amalie Hjorth , Julie Yde Andersen ,
Hjælpeinstruktør : Aleksander Fuglsang Kristoffersen ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Børn Begynder (BBT5)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn Lidt Øvede (BLT5)
Torsdag kl. 17:30 - 18:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Christian Grand ,
Hjælpeinstruktør : Kasper Illum Andersen ,
03.09.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Børn Lidt Øvede (BLT5)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn Lidt Øvede (BLS1)
Søndag kl. 17:00 - 17:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Træner : Lærke Nøddegaard Nielsen ,
Instruktør : Alexander Marcussen , Lærke Nøddegaard Nielsen ,
Hjælpeinstruktør : Rie Hansen ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Børn Lidt Øvede (BLS1)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Voksne Motion (VMS1)
Søndag kl. 17:00 - 17:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Ikke tildelt endnu ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Voksne Motion (VMS1)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Plaskehold (BPS1)
Søndag kl. 17:00 - 17:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, Varmtvandsbassin
Instruktør : Catharina Marcussen , Julie Yde Andersen , Natalie Michelle marcussen ,
Vikar : Natalie Michelle marcussen ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Venteliste
Plaskehold (BPS1)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Børn Begynder (BBS1)
Søndag kl. 17:00 - 17:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Niclas Rafn Topp Vernersen ,
Hjælpeinstruktør : Naja Jensby ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Børn Begynder (BBS1)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn Begynder (BBS2)
Søndag kl. 17:30 - 18:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Niclas Rafn Topp Vernersen ,
Hjælpeinstruktør : Naja Jensby ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Børn Begynder (BBS2)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Voksne Motion (VMS2)
Søndag kl. 17:30 - 18:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Ikke tildelt endnu ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Venteliste
Voksne Motion (VMS2)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Børn Lidt Øvede (BLS2)
Søndag kl. 17:30 - 18:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Træner : Lærke Nøddegaard Nielsen ,
Instruktør : Alexander Marcussen , Lærke Nøddegaard Nielsen ,
Hjælpeinstruktør : Naja Jensby ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Børn Lidt Øvede (BLS2)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Små Børn Begynder (SBS1)
Søndag kl. 17:30 - 18:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, Varmtvandsbassin
Instruktør : Catharina Marcussen , Julie Yde Andersen , Natalie Michelle marcussen ,
Vikar : Natalie Michelle marcussen ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Små Børn Begynder (SBS1)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Voksne Motion (VMS3)
Søndag kl. 18:00 - 18:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Ikke tildelt endnu ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Voksne Motion (VMS3)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Babysvømning (BSS1)
Søndag kl. 18:00 - 18:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, Varmtvandsbassin
Instruktør : Catharina Marcussen , Julie Yde Andersen , Natalie Michelle marcussen ,
Vikar : Natalie Michelle marcussen ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Venteliste
Babysvømning (BSS1)
Kort beskrivelse
Tilmeld venteliste
Børn Øvede (BØS1)
Søndag kl. 18:00 - 18:45 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Træner : Lærke Nøddegaard Nielsen ,
Instruktør : Alexander Marcussen , Lærke Nøddegaard Nielsen ,
Afkrydser : Aina Berlick ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Børn Øvede (BØS1)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn Lidt Øvede (BLS3)
Søndag kl. 18:00 - 18:30 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Niclas Rafn Topp Vernersen ,
Afkrydser : Victoria Syberg Mailund ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Børn Lidt Øvede (BLS3)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Babysvømning (BSS2)
Søndag kl. 18:30 - 19:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, Varmtvandsbassin
Instruktør : Catharina Marcussen , Julie Yde Andersen , Natalie Michelle marcussen ,
Vikar : Natalie Michelle marcussen ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Babysvømning (BSS2)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Voksne Motion (VMS4)
Søndag kl. 18:30 - 19:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Ikke tildelt endnu ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Voksne Motion (VMS4)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Spædbørn i vand (SPS1)
Søndag kl. 18:30 - 19:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, Varmtvandsbassin
Instruktør : Julie Yde Andersen , Natalie Michelle marcussen ,
Vikar : Natalie Michelle marcussen ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Spædbørn i vand (SPS1)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn Begynder (BBS3)
Søndag kl. 18:30 - 19:00 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Niclas Rafn Topp Vernersen ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Børn Begynder (BBS3)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn vandtilvænning (VSSX)
Søndag kl. 18:45 - 19:15 Slangerup Idræt og kulturcenter, Varmtvandsbassin
Instruktør : Alexander Marcussen ,
Hjælpeinstruktør : Naja Jensby ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Børn vandtilvænning (VSSX)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Børn vandtilvænning (VSS1)
Søndag kl. 18:45 - 19:15 Slangerup Idræt og kulturcenter, Varmtvandsbassin
Instruktør : Alexander Marcussen ,
Hjælpeinstruktør : Naja Jensby ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Børn vandtilvænning (VSS1)
Kort beskrivelse
Tilmeld
Voksne Motion (VMS6)
Søndag kl. 18:45 - 19:15 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Alexander Marcussen ,
30.08.2020 - 13.05.2021 Tilmeld
Voksne Motion (VMS6)
Kort beskrivelse
Voksen Motion
Tilmeld
Børn lidt øvede + (BLØ+)
Søndag kl. 18:45 - 19:15 Slangerup Idræt og kulturcenter, 25 Meter bassin
Instruktør : Alexander Marcussen ,
Afkrydser : Aina Berlick ,
30.08.2020 - 16.05.2021 Tilmeld
Børn lidt øvede + (BLØ+)
Kort beskrivelse
Tilmeld